• Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects

Interiér

Detská izba s hracím kútikom, Vrakuňa

Detská izba s hracím kútikom, Vrakuňa - Projekty

Lokalita: Vrakuňa, Bratislava
Rozloha: 15m2
Počet izieb: Detská izba
Cena realizácie: 5 500 eur

 

Interiérový dizajn detských izieb jednoducho milujeme. Keď nás oslovili klienti s návrhom detskej izby pre syna Matúška, neváhali sme povedať áno.

Na stretnutí sme si spolu prešli preferencie, možné farebné prevedenie, nároky na zariadenie a všetky potrebné detaily. Najväčšou boľačkou klientov bolo, ako si vhodne poradiť s priestorom. Hneď sme sa preto pustili do návrhu.

Interiérový dizajn sme ladili s už existujúcou podlahou a dverami. Finálny návrh interiéru tak vznikol kombináciou dvoch odtieňov dreva a neutrálnej bielej. Následne sme pridali smaragdovú zelenú, ktorá tvorí pekný farebný akcent. Doplnili sme ju ešte žltými doplnkami, aby izba pôsobila ešte viac detsky a hravo.

Posteľ je výsuvná s druhým lôžkom pre ďalšieho súrodenca, prípadne návštev. Za posteľou sme vytvorili priestor na odkladanie perín, ktorý zabezpečuje poriadok. Na ten si každá mamička potrpí. :)

Oproti posteli sme navrhli pracovný stôl, ktorý plynule prechádza do šatníkovej skrine. V nej sa nájde dostatok úložného priestoru na všetky hračky a oblečenie.

Najlepším miestom v izbičke je jednoznačne hrací kútik. Využili sme naň prirodzený výklenok izby. Od písacieho stola sme ho oddelili lamelami, do ktorých sme umiestnili aj poličky na knihy a iné drobnosti. Na jeho steny sme použili magnetickú a tabuľovú farbu, ktorá je určená na všetky malé umelecké diela. Kútik neslúži len na hranie ale zároveň poskytuje priestor aj na odpočinok alebo čítanie obľúbenej knihy na pohodlnom matraci na zemi.

S návrhom interiéru detskej izby pre Matúška bola veľká spokojnosť, a tak sa už v najbližšom období môžeme tešiť na prvé fotky z realizácie.

Ak sa vám tento návrh páčil, pozrite si aj naše ďalšie návrhy detských izieb a ostatné návrhy interiérov.

Hore