• Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects

Otázky

navrh interieru od kivvi architects 1navrh interieru od kivvi architects 2

navrh interieru od kivvi architects 3

 

Kedy osloviť architekta?​

Potrebujete zariadiť interiér domu či bytu? Nemáte dostatok odborných znalostí a skúsenosti? Neviete ako vhodne rozmiestniť nábytok či farebne zladiť váš interiér? Pomôžeme Vám odhaliť skrytý potenciál priestoru a maximalizovať jeho funkčné využitie. Vypracujeme pre Vás návrh, ktorý bude spĺňať všetky Vaše požiadavky s prihliadnutím na finančné limity.
 

Ako prebieha spolupráca a čo obsahuje návrh interiéru?

  1. Na úvod nám poskytnete čo najviac informácií o existujúcom stave interiéru - fotografie, pôdorysy, rozvody inštalácií a pod., a zároveň aj Vašu predstavu a požiadavky na jeho riešenie.
  2. Podľa veľkosti plochy a funkcie interiéru, náročnosti a rozsahu prác vypracujeme cenovú ponuku. Po schválení vystavíme zálohovú faktúru. Po jej úhrade začneme na návrhu pracovať.
  3. Podľa náročnosti zadania vypracujeme prvotný návrh s účelným riešením interiéru, prihliadajúc na Vaše požiadavky a potreby. Po konzultácii s Vami zapracujeme do projektu zmeny a pripomienky.
  4. Po odsúhlasení vypracujeme v priebehu niekoľkých týždňov komplexný, finálny návrh interiéru s fotorealistickými vizualizáciami. Získate predstavu o budúcom interiéri a výsledný podklad potrebný k realizácii. Prípadné úpravy a doplnky riešime dodatkom k zmluve.
     

Čo všetko ponúkame?

Okrem návrhu interiéru zabezpečíme kompletnú realizáciu projektu v spolupráci s našimi dodávateľmi. Po schválení 3D návrhu pripravíme predbežnú cenovú kalkuláciu, ktorá zahŕňa všetky práce a zariadenie interiéru. Po jej schválení naplánujeme postup a začneme s realizáciou. Ak chcete mať kontrolu nad jednotlivými fázami projektu, zabezpečíme Vám autorský dozor, dohliadneme na kvalitu a dôslednosť prevedenia prác.

 

Hore