• Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects

Interiér

2-izbový byt Sky Park, Bratislava

2-izbový byt Sky Park, Bratislava

Lokalita: Sky Park, Bratislava
Rozloha:  27 m2
Počet izieb: 2-izbový byt
Cena realizácie: 30 000 EUR
 

Návrh 2-izbového bytu v rezidenčnom projekte Sky Park je sám o sebe výnimočným projektom a to nielen kvôli panoramatickému výhľadu, ktorý už od prvej návštevy púta pozornosť. Majiteľ si želal vychutnávať tieto pohľady z pohodlného ležadla a celý interiér zariadiť minimalisticky ale účelne. 

Štýl interiéru sa preto nesie v znamení neutrálnych odtieňov. V celom interiéri sme použili drevo vo svetlom oddtieni, ktoré podčiarkuje útulnosť svojou mäkkosťou a prirodzenosťou a ľahkosť sme premietli do elegantnej dekoratívnej omietky San Marco v efekte zamatu. Kuchynskú linku rovnako ako sedačku sme navrhli v neutrálnom odtieni šedej. Svetlé drevo sme doplnili bielym nábytkom a výrazný farebný akcent sme dosiahli použitím dizajnových svietidiel a jedálenských stoličiek, ktoré dotvárajú a vyzdvihujú celý priestor.

Interiér spálne sme navrhli v rovnakých farbách a materiáloch a tak celý byt pôsobí jednotne. Okrem čalúnenej postele na mieru, za ktorou sme použili drvený obklad s atypickými krížovými prestrihmi, sme tam navrhli aj pracovný kútik. Malá knižnica a pracovný stôl, ktorý sme opticky vyzdvihli dizajnovou stolovou podnožou, poskytujú plnohodnotné a pohodlné pracovné miesto. Aby sme dosiahli príjemnú atmosféru, opticky sme oddelili priestor kúpeľne a šatníka od spálne malou stenou, na ktorej sme navrhli dekoračnú omietku.

Byt v Sky parku tak plní účel pohodlného a štýlového bývania v centre mesta.

Ak sa vám tento návrh páčil, pozrite si aj naše ďalšie návrhy interiérov.

 

Fotografie: Lukáš Moravský, https://moravsky.sk/

Hore