• Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects

Referencie

Som rád že ste nás vtedy "prehovorili" že do toho ideme. Odvtedy búram mýty o tom, že architekt "robí vizualizácie". Cením si celý prístup aký máte k práci. Až mi je ľúto že nemáme ďalší byt v zálohe. Realizácia vyzerá skvelo, už aj susedia boli okukávať čo sa to u nás buduje. Fakt ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Martin
Mám normálne slzy v očiach, fakt je to krásne! Keby som ja mala takú krásnu detskú izbu keď som bola malá. Úplne ste sa trafili do toho čo sme chceli. Nemám slov, naozaj krásne. Chcem byť znova dieťa a hrať sa v izbičkách s legom a s barbie :)
Kristína
Touto cestou chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť a poďakovať sa za spoluprácu. Na prvom stretnutí mi vysvetlili jednotlivé fázy možného projektu a tiež, ako bude samotný návrh prebiehať. Skrátka všetko od priestorového rozloženia, cez vizualizáciu a ich cenu, až po postup možnej realizácie. Stretnutia boli naozaj veľmi profesionálne, preto som návrhu od Kivvi veril. V realizácii ma svojím zmyslom pre detail, výberom materiálov a dodávateľských firiem utvrdili v tom, že som si dobre vybral. Vo všetkom boli veľmi ochotné, i keď som potreboval dodatočne niečo skonzultovať, pomohli mi. Kivvi, ďakujem za vytvorenie domova :)
Marek
Hore