• Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects
  • Kivvi architects

Referencie

Som rád že ste nás vtedy "prehovorili" že do toho ideme. Odvtedy búram mýty o tom, že architekt "robí vizualizácie". Cením si celý prístup aký máte k práci. Až mi je ľúto že nemáme ďalší byt v zálohe. Realizácia vyzerá skvelo, už aj susedia boli okukávať čo sa to u nás buduje. Fakt ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Martin

Mám normálne slzy v očiach, fakt je to krásne! Keby som ja mala takú krásnu detskú izbu keď som bola malá. Úplne ste sa trafili do toho čo sme chceli. Nemám slov, naozaj krásne. Chcem byť znova dieťa a hrať sa v izbičkách s legom a s barbie :)

Kristína
Touto cestou chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť a poďakovať sa za spoluprácu. Na prvom stretnutí mi vysvetlili jednotlivé fázy možného projektu a tiež, ako bude samotný návrh prebiehať. Skrátka všetko od priestorového rozloženia, cez vizualizáciu a ich cenu, až po postup možnej realizácie. Stretnutia boli naozaj veľmi profesionálne, preto som návrhu od Kivvi veril. V realizácii ma svojím zmyslom pre detail, výberom materiálov a dodávateľských firiem utvrdili v tom, že som si dobre vybral. Vo všetkom boli veľmi ochotné, i keď som potreboval dodatočne niečo skonzultovať, pomohli mi. Kivvi, ďakujem za vytvorenie domova :)
Marek
Oslovil som KIVVI architects, aby mi zariadili byt a oni mi vytvorili domov. Obdivujem, ako dokázali z pár rozhovorov a obrázkov toho, čo sa mi páči, urobiť celok. Vlastne som doteraz ani nevedel, aká je moja obľúbená farba, až kým mi to nepovedali. Majú veľký cit pre jednoduchosť, ale určite nie nudnosť. Svojou pohotovosťou a nápadmi nebolo prekážky, ktorá by ich zastavila. Teším sa na chvíľu, keď budem kupovať ďalší byt.
Ľuboš
Hore